  • Mfr # SCE-20C30ELJ
  • Zoro # G911164720
Height
20 in
Width
30 in
Finish
ANSI-61 gray powder coating inside and out. Optional sub-panels are powder coated white.
Depth
13.09 in
Description
Consolet, ELJ
See all product information
Get a 10% off coupon
MFR #
SCE-20C30ELJ
Height
20 in
Width
30 in
Depth
13.09 in