  • Mfr # SCE-8C12ELJ
  • Zoro # G711164654
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Height
8 in
Width
12 in
Finish
ANSI-61 gray powder coating inside and out. Optional sub-panels are powder coated white.
Construction
Depth
7.09 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Specifications
Product Information
MFR #
SCE-8C12ELJ
Country of Origin
United States
Dimensions
Height
8 in
Width
12 in
Depth
7.09 in