  • Mfr # SCE-12C24ELJSS
  • Zoro # G111154361
Height
12 in
Width
24 in
Finish
#4 brushed finish on all exterior surfaces. Optional sub-panels powder coated white.
Depth
9.09 in
Construction
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
SCE-12C24ELJSS
Height
12 in
Width
24 in
Depth
9.09 in