  • Mfr # SCE-20C30ELJSS
  • Zoro # G211156470
Finish
#4 brushed finish on all exterior surfaces. Optional sub-panels powder coated white.
Standards
Application
Notes
Height
20 in
See all product information
Get a 10% off coupon
MFR #
SCE-20C30ELJSS
Height
20 in
Width
30 in
Depth
13.09 in