  • Mfr # SCE-8C20ELJSS
  • Zoro # G011157899
Height
8 in
Width
20 in
Finish
#4 brushed finish on all exterior surfaces. Optional sub-panels powder coated white.
Depth
7.09 in
Notes
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
SCE-8C20ELJSS
Height
8 in
Width
20 in
Depth
7.09 in