  • Zoro # G212110082
Voltage
120V
Length
4.92 in
Width
4.92 in
Color Temperature
2700K/3000K/3500K/4000K/5000K
CRI
90
See all product information
Get a 10% off coupon
MFR #
S11622R1
Zoro #
G212110082
UPC #
Country of Origin
Viet Nam
Dimensions
Length
4.92 in
Width
4.92 in
Details
Lumens
850
Voltage
120V
Color Temperature
2700K/3000K/3500K/4000K/5000K
CRI
90
Housing Material
Aluminum
Shape
Square
Standards
cETLus - Listed; FCC; Wet; RoHS; IC; AT
Watts
12W