  • Mfr # ICS51230-ATGI52
  • Zoro # G122442020
/ea
See details
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
ICS51230-ATGI52
Description
Cabinet Saw, Power Source Corded, Current 19.7 A, Horsepower 5 hp, Arbor Size 5/8 in, Table Saw Type Cabinet, Stand Type Cabinet, Voltage 230 V AC, Frequency 60 Hz, Phase Single-Phase, Cord Length Not Applicable