  • Mfr # PCS31230-ATGP52
  • Zoro # G522441371
/ea
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
Specifications
Product Information
MFR #
PCS31230-ATGP52
Country of Origin
Taiwan, Province of China
Description
Cabinet Saw, Power Source Corded, Current 13 A, Horsepower 3 hp, Arbor Size 5/8 in, Table Saw Type Cabinet, Stand Type Cabinet, Voltage 230 V AC, Frequency 60 Hz, Phase Single-Phase, Cord Length 9 ft