  • Mfr # B100150A
  • Zoro # G8389044
/ea
Key Features
Overall Length
1-1/2 in
Shank Material
Carbide
Bore Depth
0.150"
Shank Dia.
1/8 in
Application
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Specifications
Product Information
MFR #
B100150A
Country of Origin
United States
Dimensions
Overall Length
1-1/2 in
Bore Depth
0.150"
Shank Dia.
1/8 in
Radius
Sharp Point
Bore Dia.
0.100"
Min. Bore Dia.
0.1000 in
Max. Bore Depth
0.1500 in