  • Zoro # G8053202
/ea
Key Features
Overall Length
2-1/2 in
Shank Material
Carbide
Angle
2 Degrees End And 6 Degrees Side Cutting
Bore Depth
0.750"
Radius
Sharp Point
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
B320750
Zoro #
G8053202
UPC #
Country of Origin
United States
Dimensions
Overall Length
2-1/2 in
Bore Depth
0.750"
Radius
Sharp Point
Bore Dia.
0.320"
Shank Dia.
3/8 in
Min. Bore Dia.
0.3200 in