  • Mfr # B3202000A
  • Zoro # G8411645
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Overall Length
4 in
Shank Material
Carbide
Bore Dia.
0.320"
Finish
TiAlN
Bore Depth
2.000"
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Specifications
Product Information
MFR #
B3202000A
Country of Origin
United States
Dimensions
Overall Length
4 in
Bore Dia.
0.320"
Bore Depth
2.000"
Shank Dia.
3/8 in
Radius
Sharp Point
Min. Bore Dia.
0.3200 in
Max. Bore Depth
2 in