  • Mfr # DUS08DFO2424W24-1bL
  • Zoro # G112523579
/ea
Key Features
Header
Double Reverse Curve 3 Left Lane
Legend
Width
24 in
Height
24 in
Sign Shape
Diamond
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Specifications
Product Information
MFR #
DUS08DFO2424W24-1bL
Country of Origin
United States
Dimensions
Width
24 in
Height
24 in
Thickness
0.08 in