  • Mfr # OS-NS-D-35-L-18027
  • Zoro # G009348476
Legend
Released Sign
Height
3.5"
Length
5"
Thickness
0.1"
See all product information
Get a 10% off coupon
MFR #
OS-NS-D-35-L-18027
Height
3.5"
Length
5"
Size
3.5 in x 5 in
Thickness
0.1"