  • Zoro # G3948057
/ea
Key Features
Width
0.394 in
Boretite
No
Shaft
1.4960 in
Bore
2.559 in
Outer Diameter
2.568 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Specifications
Product Information
MFR #
14758
Zoro #
G3948057
UPC #
Country of Origin
Unknown
Dimensions
Width
0.394 in
Outer Diameter
2.568 in
Details
Boretite
No
Shaft
1.4960 in
Bore
2.559 in