  • Mfr # HAR-REC-48X168-DOU.BK-U779-NA
  • Zoro # G016178301
Width
48 in
Length
168 in
Tabletop Color
Grey
Series
Harmony
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
HAR-REC-48X168-DOU.BK-U779-NA
Width
48 in
Length
168 in
Top Thickness
1 in