  • Mfr # HAR-REC-48X264-DOU-H3041-NA
  • Zoro # G516174445
/ea
See details
Width
48 in
Length
264 in
Tabletop Color
Brown
Top Thickness
1 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
HAR-REC-48X264-DOU-H3041-NA
Width
48 in
Length
264 in
Top Thickness
1 in