  • Mfr # WWMG10414539S
  • Zoro # G3333570
Thickness
0.8 mm
Overall Height
10.4 mm
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
WWMG10414539S
Thickness
0.8 mm
Overall Height
10.4 mm
Max. Outside Dia.
165 mm
Inside Diameter - Minimum
151.4 mm
Outside Diameter - Maximum
165 mm
Material
Stainless Steel
Deflection @ Load
10.41 mm