  • Mfr # 18RAD-182
  • Zoro # G0680881
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
18RAD-182
Tab Size
0.032 in x 0.250 in
Overall Length
0.85 in
Barrel Inside Dia.
0.06 in
Item
Female Disconnect
Wire Range
22 to 18 AWG
Seam
Brazed
Max. Voltage
600 V