  • Mfr # SB-3003-0190-02-36
  • Zoro # G414639329
Material
3003 Aluminum
Thickness
0.19 in
Width
2 in
Length
36 in
See all product information
Get a 10% off coupon
MFR #
SB-3003-0190-02-36
Country of Origin
United States
Dimensions
Thickness
0.19 in
Width
2 in
Length
36 in