  • Mfr # TKDP-ATOP-45-8-OR-200
  • Zoro # G616553270
Height
45 in
Weight
2400 lbs
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TKDP-ATOP-45-8-OR-200
Height
45 in
Width
4 in
Weight
2400 lbs
Base Weight
8 lbs
Includes
200 PCS
Description
  • SPECS: 45 Inch Tall | 8 Lbs Base | 200PC Kit | High Visibility Orange Color | Two 4" Reflective Collars | UV Resistant