  • Mfr # LAD-RAF-10-24-G-EZ
  • Zoro # G4983800
/ea
See details
Key Features
Number of Steps
10 in
Overall Height
130
Material
Steel
Base Depth
95.8125 in
Color
Blue
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
Specifications
Product Information
MFR #
LAD-RAF-10-24-G-EZ
Country of Origin
United States
Dimensions
Overall Height
130
Base Depth
95.8125 in
Overall Width
34.25
Step Depth
7 in
Step Width
23.56 in
Overall Length
Top Step Height
100 in
Details
Item
Roll A Fold Ladder,50 deg.,Grip,10 Step
Number of Steps
10 in