Thermoform-CLAMSHELL-#579-10.938-6.875-8.813-5.375-2.250-0.015-CLEAR, 250PK
  • Mfr # 579TF
  • Zoro # G006966789
Free Shipping & Returns
Key Features
Overall Width
6.875"
Wall Thickness
0.0150"
Material
Clear
Overall Length
10.938"
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
Specifications
Product Information
MFR #
579TF
Country of Origin
United States
Dimensions
Overall Width
6.875"
Wall Thickness
0.0150"
Overall Length
10.938"