  • Zoro # G722935748
/ea
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Zoro #
G722935748
UPC #
Country of Origin
Germany
Description
Terminal Block, Compatible with Series 2002, Current 25 A, Overall Depth 0.748 in, Overall Width 0.95 in, Color Gray, Compatible with Product Type Terminal Blocks, Number of Ways 5, Special Features Insulated, Standards IEC Approved, RoHS Compliant, Thickness 0.161 in