  • Mfr # MC326-12.0A4B300
  • Zoro # G9382956
Length of Cut
1 1/64 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
MC326-12.0A4B300
Length of Cut
1 1/64 in
Milling Diameter
12.00mm
Milling Dia.
12.00 mm
Neck Dia.
0.48mm
Overall Length
Corner Radius
0.11 in
Description
Corner Radius End Mill, 12.00 mm Milling Dia., Carbide, TiAlN, Metric, 0.11 in, 1 1/64 in, 3 17/64 in