  • Mfr # DDJNL2525M11
  • Zoro # G2957546
Overall Length
150.00mm
Shank Width
25.00mm
Shank Height
25.00mm
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
DDJNL2525M11
Overall Length
150.00mm
Shank Width
25.00mm
Shank Height
25.00mm
Insert Cutting Edge Length
11.00mm
ISO Number
DDJNL2525M11
Description
Indexable Turning and Profiling Tool Holder, DDJN, Overall Length 150.00mm