  • Mfr # DDJNR2525M11
  • Zoro # G2964920
Overall Length
150.00mm
Shank Height
25.00mm
See all product information
Get a 10% off coupon
MFR #
DDJNR2525M11
Overall Length
150.00mm
Shank Height
25.00mm
Insert Cutting Edge Length
11.00mm
Shank Width
25.00mm
ISO Number
DDJNR2525M11
Description
Indexable Turning and Profiling Tool Holder, DDJN, Overall Length 150.00mm