  • Mfr # PDJNL3232P15
  • Zoro # G2952549
Overall Length
170.00mm
Insert Cutting Edge Length
15.00mm
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
PDJNL3232P15
Overall Length
170.00mm
Insert Cutting Edge Length
15.00mm
Shank Width
32.00mm
Shank Height
32.00mm
ISO Number
PDJNL3232P15
Description
Indexable Turning and Profiling Tool Holder, PDJN, Overall Length 170.00mm