  • Mfr # F2481TMS-9.97
  • Zoro # G8109281
Size - Decimal
9.97mm - 0.3925
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
F2481TMS-9.97
Size - Decimal
9.97mm - 0.3925
Flute Length
20.00 mm
9.97mm (0.3925)
Overall Length
120.00 mm
Shank Dia.
10 mm
Reamer Size
9.97 mm
Drill Bit Size
9.97mm
Decimal Equivalent
0.3925
Description
Chucking Reamer, Carbide, TiAlN, Metric, 9.97 mm