  • Mfr # I2R0375T100R060
  • Zoro # G2962659
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
I2R0375T100R060
Corner Radius
0.06 in
Milling Dia.
0.375 in
Length of Cut
1 in
Description
Corner Radius End Mill, 0.375 in Milling Dia., Carbide, Non-Coolant Through, Straight, Inch, 0.06 in, 1 in, 2 1/2 in