  • Mfr # I2R0375T100R030
  • Zoro # G2962692
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
I2R0375T100R030
Corner Radius
0.03 in
Length of Cut
1 in
Milling Dia.
0.375 in
Description
Corner Radius End Mill, 0.375 in Milling Dia., Carbide, Non-Coolant Through, Straight, Inch, 0.03 in, 1 in, 2 1/2 in