  • Mfr # D1800-5M-25-DD
  • Zoro # G108362236
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Pitch Length - Timing Belts
1800 mm
Number of Teeth - Timing Belts
360
Pitch - Timing Belts
5 mm
Width - Timing Belts
25 mm
Material
Neoprene
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Specifications
Product Information
MFR #
D1800-5M-25-DD
Country of Origin
Turkey
Dimensions
Pitch Length - Timing Belts
1800 mm
Width - Timing Belts
25 mm
Height
2.80 mm
Details
Number of Teeth - Timing Belts
360
Pitch - Timing Belts
5 mm