  • Mfr # KNLU22WH
  • Zoro # G1243157
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Voltage
12V
Watts
11.8
Material
Acrylic
Height
0.67"
Lamp Type
Led
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
Specifications
Product Information
MFR #
KNLU22WH
Country of Origin
China
Dimensions
Height
0.67"
Width
22"
Length
22
Details
Item
Koren LED Undercabinet Light
Voltage
12V