  • Mfr # GDE8816.8270
  • Zoro # G6614877
Size - Decimal
0.8270 in - 0.8270
Measurement System
Fractional Inch
Inside Dia. Tolerance
0.0000 in /+0.0002 in
Inside Dia.
13/16 in
Drill Size
13/16 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
GDE8816.8270
Size - Decimal
0.8270 in - 0.8270
Inside Dia. Tolerance
0.0000 in /+0.0002 in
Outside Dia. Tolerance
+0.0000 in /-0.0003 in
Overall Length
1 in