  • Mfr # 1094P26-6-101
  • Zoro # G312669596
Key Features
Fixture Type
Down Chandelier
Lamp Quantity
6
Housing Finish
Black
Lamp Type
G9
Energy Star Compliant
No
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
1094P26-6-101
Dimensions
Length
29 in
Diameter
26 in
Details
Fixture Type
Down Chandelier
Lamp Quantity
6
Housing Finish
Black
Lamp Type
G9
Energy Star Compliant
No
Mounting
Rod
Fixture Wattage
40 W
Finish
Color
Material
Metal
Voltage
120V