  • Mfr # 1120H1496-SLV
  • Zoro # G716206915
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Width - Timing Belts
15 in
Outside Length
112 in
Material
Fiberglass
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
1120H1496-SLV
Country of Origin
China
Dimensions
Width - Timing Belts
15 in
Outside Length
112 in