  • Mfr # S4-63-2142V
  • Zoro # G8069078
Depth
21"
Height
63"
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
S4-63-2142V
Width
42"
Depth
21"
Height
63"