  • Zoro # G616470492
/ea
Key Features
Material
Metal, Plastic
Height Adjustable
Yes
Height
18.50 in
Maximum Load Capacity
2.20 lb
Maximum Screen Size Supported
12.90 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Specifications
Product Information
MFR #
DMTBD413
Zoro #
G616470492
UPC #
Country of Origin
China
Dimensions
Height Adjustable
Yes
Height
18.50 in
Maximum Screen Size Supported
12.90 in
Width
6.30 in
Depth
6.30 in
Minimum Screen Size Supported
4.70 in