  • Mfr # CH-31320-24-SIL-WD-GG
  • Zoro # G7816973
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Weight Capacity
500 lb.
Backrest
Backless
Seat Height Range
24"
Material
Wood, Galvanized Steel
Seat Material
Wood
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Specifications
Product Information
MFR #
CH-31320-24-SIL-WD-GG
Country of Origin
China
Dimensions
Seat Height Range
24"
Height
24.75 in
Seat Height
24 in