  • Mfr # RR3B-ULDC12V
  • Zoro # G315279600
/ea
Key Features
Electrical Connection
Blade
Contact Form
3PDT
Coil Voltage
12V DC
Current Rating
10A
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Specifications
Product Information
MFR #
RR3B-ULDC12V
Country of Origin
Unknown
Details
Item
Plug-In Relay
Electrical Connection
Blade
Contact Form
3PDT
Coil Voltage
12V DC
Current Rating
10A