  • Mfr # RR2KP-UCDC48V
  • Zoro # G215279656
Coil Voltage
48V DC
Current Rating
10A
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
RR2KP-UCDC48V
Coil Voltage
48V DC
Current Rating
10A