Mfr # RR2KP-UDC48V
Zoro # G715279569
Coil Voltage
48V DC
Current Rating
10A
Electrical Connection
Pin
Get a 10% off coupon
Free 30-day returns
Return PolicyGet 30 days to pay with Net 30
Apply NowUnlock tax-exempt savings
Add Tax ExemptionSpecifications
Product Information
MFR #
RR2KP-UDC48V
Coil Voltage
48V DC
Current Rating
10A