  • Mfr # LWE15R1600PS2
  • Zoro # G811975785
/ea
Free Shipping & Returns
Rail Width (mm)
15 mm
Rail Length
1600 mm
Base Width (mm)
15 mm
Rail Height
14.5 mm
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
LWE15R1600PS2
Rail Width (mm)
15 mm
Rail Length
1600 mm
Base Width (mm)
15 mm
Rail Height
14.5 mm
Mounting End Dia. (mm)
3.6 mm