  • Mfr # LWE15R280HS2/M4
  • Zoro # G111976406
/ea
Free Shipping & Returns
Rail Height
14.5 mm
Rail Length
280 mm
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
LWE15R280HS2/M4
Rail Height
14.5 mm
Rail Length
280 mm
Rail Width (mm)
15 mm
Base Width (mm)
15 mm
Mounting End Dia. (mm)
4.5 mm