  • Mfr # LWH30R640BHS2
  • Zoro # G311977012
Carbon Steel
Type
Linear Way, Ball Type
Base Width (mm)
28 mm
Rail Height
25 mm
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
LWH30R640BHS2
Base Width (mm)
28 mm
Rail Height
25 mm
Mounting End Dia. (mm)
9 mm
Rail Length
640 mm
Rail Width (mm)
28 mm