  • Mfr # LRX12R720PS2
  • Zoro # G011977206
/ea
Free Shipping & Returns
Rail Width (mm)
12 mm
Base Width (mm)
12 mm
Mounting End Dia. (mm)
3.5 mm
Rail Length
720 mm
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
LRX12R720PS2
Rail Width (mm)
12 mm
Base Width (mm)
12 mm
Mounting End Dia. (mm)
3.5 mm
Rail Length
720 mm
Rail Height
12 mm