  • Mfr # LRX55R840HS2/HP
  • Zoro # G011977008
Base Width (mm)
53 mm
Rail Length
840 mm
Rail Height
43 mm
Mounting End Dia. (mm)
16 mm
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
LRX55R840HS2/HP
Base Width (mm)
53 mm
Rail Length
840 mm
Rail Height
43 mm
Mounting End Dia. (mm)
16 mm
Rail Width (mm)
53 mm