  • Mfr # LWE25R280SLHS2
  • Zoro # G211976955
Material
Stainless Steel
Mounting End Dia. (mm)
7 mm
Base Width (mm)
23 mm
Rail Width (mm)
23 mm
Rail Length
280 mm
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
LWE25R280SLHS2
Mounting End Dia. (mm)
7 mm
Base Width (mm)
23 mm
Rail Width (mm)
23 mm
Rail Length
280 mm
Rail Height
19 mm