  • Mfr # LWH15R660SLHS2
  • Zoro # G511976150
Material
Stainless Steel
Rail Width (mm)
15 mm
Type
Linear Way, Ball Type
Rail Length
660 mm
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
LWH15R660SLHS2
Rail Width (mm)
15 mm
Rail Length
660 mm
Base Width (mm)
15 mm
Rail Height
15 mm
Mounting End Dia. (mm)
4.5 mm