  • Mfr # LWH25R840SLPS2
  • Zoro # G311976497
Material
Stainless Steel
Rail Length
840 mm
Mounting End Dia. (mm)
7 mm
Rail Height
22 mm
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
LWH25R840SLPS2
Rail Length
840 mm
Mounting End Dia. (mm)
7 mm
Rail Height
22 mm
Rail Width (mm)
23 mm
Base Width (mm)
23 mm