  • Mfr # LWH30R1200SLPS2
  • Zoro # G011976391
Material
Stainless Steel
Rail Height
25 mm
Rail Width (mm)
28 mm
Rail Length
1200 mm
Mounting End Dia. (mm)
9 mm
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
LWH30R1200SLPS2
Rail Height
25 mm
Rail Width (mm)
28 mm
Rail Length
1200 mm
Mounting End Dia. (mm)
9 mm
Base Width (mm)
28 mm